Biały Zdrój

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
419853
Cena
2 490 000 PLN
Cena za m2
0,54 PLN
Powierzchnia
464 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Sportowo/Rekreacyjne
Rodzaj budynku
Gospodarstwo agroturystyczne
Rok budowy
1900
Pow.działki
15 533 m2
Liczba pięter
1
Prąd
Tak
Gaz
Tak

Opis nieruchomości

Na sprzedaż klimatyczna nieruchomość z potencjałem, położona w pięknej wsi między Mirosławcem a Kaliszem Pomorskim. Wygodny dojazd S 10. Nieruchomość znajduje się na dużym terenie składającym się z 3 działek o łącznej powierzchni 1,5533 ha. (działki: 9.000 mkw, 2.300 mkw i 2.800 mkw). Na dwóch mniejszych działkach wydane warunki zabudowy. Miejsce doskonałe pod agroturystykę, stajnię czy domki letniskowe. Działka graniczy z jeziorem! Miejsce ma niezwykły urok, okolica pełna jezior oraz lasów tworzy idealne warunki wypoczynkowe oraz mieszkalne. Wiejskie zabudowania i klimat tego miejsca zostają w pamięci każdego gościa. Z kolei zamieszkanie pozwoli na ucieczkę od zgiełku miasta.

W skład zabudowań wchodzi dom poniemiecki około 130-letni o powierzchni 270mkw. Na parterze 5 pokoi, dwie łazienki oraz kuchnia. Na piętrze 4 pokoje oraz 3 łazienki z możliwością przebudowy na 4. Dodatkowo możliwość przystosowania poddasza. Budynek gospodarczy z murem pruskim o powierzchni 160mkw również z możliwością wykorzystania poddasza. Na budynek składa się kotłownia (nowy piec na pelet, stary piec na drewno, warsztat) przejście do części stajni aktualnie wykorzystywanej jako drewutni. "Artestajnia" to pomieszczenia po stajni wykorzystane na miejsce dla turystów i odwiedzających, połączona z szarą kuchnią drzwiami. Kolejną zabudową jest "chata" o powierzchni 34mkw, połączona z artestajnią i szarą kuchnią  zadaszoną wiatą (tu: suszarnia i wędzarnia)chata - to kuchnia dla gości, ale także miejsce spotkań i nocnych pogawędek, klimatycznie urządzona kawiarenka – to miejsce spotkań i letnich biesiad.

Ujęcie wody z wodociągu, ogrzewanie własne, kanalizacja w drodze. Posiada księgę wieczystą.
Możliwość zakupu mniejszego terenu.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.


Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej