Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
420616
Cena
995 000 PLN
Cena za m2
10 003,02 PLN
Powierzchnia
99,47 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1930
Piętro
Parter
Liczba pięter
4
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Oferuję na sprzedaż lokal handlowo-usługowy z możliwością gastronomii, znajdujący się w ścisłym Centrum miasta. Lokal w parterze z witryną i możliwością zorganizowania ogródka o pow. około 110 m2. Bez barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych.

Na powierzchnię prawie 100 m2 składają się 4 pomieszczenia w amfiladzie do zagospodarowania jako sale sprzedaży, obsługi i zaplecze, pomieszczenie socjalno-gospodarcze oraz pomieszczenie socjalno-magazynowe. Lokal powstał z połączenia dwóch nieruchomości, istnieje możliwość powrotu do stanu pierwotnego.

Lokal posiada zgody na prowadzenie gastronomii, wyposażony jest w siłę, instalację p.poż, alarmową i wentylację. Ogrzewanie i ciepła woda z nowego pieca dwubiegowego firmy Junkers.

Polecam ze względu na doskonałą lokalizację przy ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszego i kołowego. Znajduje się przy kluczowym węźle przesiadkowym przy Placu Kościuszki.

Mapa

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej