Smolęcin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
RYZ22015
Cena
319 000 PLN
Cena za m2
104,35 PLN
Pow.działki
3 057 m2
Przeznaczenie działki
Rolna
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego
Kształt działki
Prostokąt
Droga dojazdowa
Utwardzona
Prąd
Tak
Gaz
Tak

Opis nieruchomości

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę przestronnej działki o kształcie prostokąta, usytuowanej w malowniczej wsi Smolęcin, w Gminie Kołbaskowo. To idealna propozycja dla tych, którzy poszukują spokojnego miejsca do budowy swojego wymarzonego domu.
Smolęcin położony jest zaledwie 15 km od centrum Szczecina. Zapewniona jest tutaj również komunikacja miejska ( linia autobusowa nr 83 ). Warto podkreślić fakt, że w zaledwie kilka minut można dojechać do autostrady A6, bez straty czasu i nerwów na stanie w korkach. Docenią to Państwo już przy pierwszym wyjeździe za granicę, nad morze lub w jakimkolwiek kierunku w Polsce.

Działka znajduje się w otoczeniu innych zabudowań ( zabudowa zagrodowa ), co zapewnia uczucie komfortu i bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo zapewnia kontrolowany dostęp za pomocą pilota do drogi wewnętrznej. Gwarantuje to także prywatność i ograniczenie ruchu pojazdów do mieszkańców i ich gości. Prywatności z pewnością Państwu tutaj nie zabraknie. Wszystkie sąsiednie działki są na tyle duże, że bez trudu można tutaj uniknąć " zaglądania sąsiadom w okna " jak ma to miejsce w typowych podmiejskich " sypialniach ".
Okolica charakteryzuje się ciszą oraz spokojem, idealnymi warunkami do relaksu i wypoczynku po intensywnym dniu.

Dane działki:
Kształt - prostokąt
Wymiary działki [m] - 38,01 x 83,33 x 38,45 x 77,48
Uzbrojenie - prąd i gaz przy granicy działki
Dostęp do drogi publicznej - zapewniony poprzez udział w drodze wewnętrznej
Kierunki świata - wjazd na działkę od północnego zachodu
Przeznaczenie działki - brak miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego. Realizacja budowy po otrzymaniu warunków zabudowy. Sąsiednia zabudowa : zagrodowa (kilku letnie budynki mieszkalne z budynkami gospodarczymi )

Nie przegap okazji na stworzenie własnego miejsca do życia w zgodzie z naturą i z dala od miejskiego zgiełku. Skontaktuj się ze mną już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tej działce oraz umówić się na wizytę!

Kontakt

Marcin Wiśniewski

Marcin Wiśniewski

Telefon:
506180801
E-mail:
marcin@ryzo.pl
Numer licencji:
4224

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej