Komorze

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
RYZ21738
Cena
538 000 PLN
Cena za m2
153,71 PLN
Pow.działki
3 500 m2
Przeznaczenie działki
Rolna

Opis nieruchomości

Działka rolna w super lokalizacji - 250 m do jeziora Komorze.
Nieruchomość rolna stanowiąca niezabudowaną działkę gruntu o pow. 0,35 ha.
Hipoteka wolna od zadłużeń - sprzedaż notarialna.

Możliwość wybudowania siedliska z funkcją mieszkalną, usługową i agroturystyczną, lub do wykorzystania na pole namiotowe.

Klasa rolna VI o areale 0,35 ha. Posiada dwie drogi dojazdowe. Położona jest na wzgórzu nad stawem hodowlanym. Działka graniczy z dwóch stron z lasami państwowymi.

Blisko media, trafostacja, woda.
Odległość od głównej szosy 1,5 km.

Dojazd do miasteczka Czaplinek 11 km.

W sąsiedztwie stadnina koni. Jezioro na 1 miejscu pod względem czystości w Polsce. Na podłożu wapiennym korzystające z zasobów wód żródlanych. Jego powierzchnia to 4km2. W najgłębszym miejscu osiąga 36m głębokości, typu polodowcowego.
Występują w nim ryby takie jak: leszcz, lin, okoń, płoć, szczupak, ukleja, węgorz, sielawa i raki.
Dziewicze tereny .Polecam.

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej