Szczecin

Klęskowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
396131
Cena
8 000 000 PLN
Cena za m2
1 011,51 PLN
Pow.działki
7 909 m2
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Tereny zabudowy mieszkaniowej
Kształt działki
Prostokąt
Droga dojazdowa
Asfaltowa

Opis nieruchomości

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 7909m2, zlokalizowana w Szczecinie-Klęskowo.

Teren nie jest objęty MPZP. Wg obowiązującego Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego, obszar przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i wielorodzinną. Wydane warunki przyłączy prądu i wody oraz sieci wodno-kanalizacyjnej.
Dojazd do działki droga asfaltową.

Wszelkich dodatkowych informacji z miłą chęcią udzielę telefonicznie lub mailowo.
Zapraszam do kontaktu.

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej