Police

Ofiar Stutthofu

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
384121
Cena
430 000 PLN
Cena za m2
1 720 PLN
Powierzchnia
250 m2
Rodzaj budynku
Warsztat
Rok budowy
1980
Pow.działki
2 283 m2
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

Do sprzedania obiekt położony w miasteczku rzemieślniczym w Policach.
Działka posiada powierzchnię 2283 m2 i zabudowana jest:
BUDYNKIEM PRODUKCYJNYM (przedwojennym) o powierzchni około 250 m2, składającego się z hali produkcyjnej o powierzchni około 200 m2, pomieszczeń biurowych oraz pomieszczeń socjalnych o łącznej powierzchni około 50 m2.
BUDYNKIEM MIESZKALNYM jednorodzinnym, dobudowanym (w latach 80-tych) do budynku produkcyjnego. Budynek mieszkalny składa się z: salonu, otwartej kuchni. sypialni, łazienki z wc i przedpokoju i wiatrołapu znajdujących się na pierwszym poziomie oraz otwartego pokoju i łazienki z wc znajdujących się na drugim poziomie. W przyziemiu tego budynku znajdują się dwa garaże.
Budynki murowane, dach pokryty papą.
Obiekty wymagają remontu i modernizacji
Zapraszam do oglądania.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej