Dobra

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
391577
Cena
880 000 PLN
Cena za m2
1 100 PLN
Powierzchnia
800 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Magazynowe
Pow.działki
4 137 m2
Liczba pięter
1

Opis nieruchomości

Bardzo atrakcyjna nieruchomość położona w Dobrej przy ulicy Sportowej.
W sąsiedztwie skład budowlany i inne zakłady przemysłowe, stacja paliw. Idealne miejsce na zakład produkcyjny, hurtownię, magazyn.

Nieruchomość gruntowa składająca się w dwóch działek o numerach 868/16 i 868/19 z dostępem do drogi publicznej o łącznej powierzchni 4137 m2. W księdze wieczystej nieruchomość oznaczona BA tereny przemysłowe i BP zurbanizowane tereny niezabudowane lub w trakcie zabudowy.


Nieruchomość zabudowana jest dwoma budynkami, są to dwa magazyny jednokondygnacyjne, każdy po 400 m2. Jeden z nich jest w dobrym stanie technicznym, z nową bramą, suchy. Drugi do remontu, ale z ogromnym potencjałem. Przed budynkami wygodny plac z parkingiem,
plac utwardzony 50/50 asfalt i plyty betonowe.
Dojazd drogą utwardzona.
Możliwość dojazdu TIR.
Nieruchomość ogrodzona, zamykana brama wjazdowa na posesję.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Brak drogi

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej