Szczecin

Dąbie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
365954
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1930
Przeznaczenie (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne
Powierzchnia
185,85 m2
Typ hali
Murowana
Liczba pięter
1
Prąd
Tak
Woda
Tak
Gaz
Tak
Kanalizacja
Tak
Cena za m2
3 712,67 PLN
Cena
690 000 PLN

Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedaży dochodowy biznes jakim jest piekarnia wraz z częścią sklepową zlokalizowaną przy głównej drodze w Szczecin - Dąbie.
Piekarnia z długoletnimi tradycjami z wyśmienitymi wypiekami wraz z całym zapleczem produkcyjnym do wyrobów piekarniczych i pół-cukierniczych oraz stałymi kontrahentami.
Do nabycia cała technologia wraz z dobrze utrzymanym i działającym sprzętem tj. kotły, piece, mieszałka, ubijaczka, dzielarka itp.
Lokal składa się z sali sprzedażowej, zaplecza, dwóch magazynów, hali produkcyjnej, kotłowni, pomieszczeń socjalnych z łazienką i natryskiem.
W 2002 roku wymieniona instalacja elektryczna. W pomieszczeniach zainstalowano monitoring.
Doskonała lokalizacja o dużym natężeniu ruchu idealna pod względem logistycznym, blisko zjazdu na drogę ekspresową S3,
Zapraszam do kontaktu i prezentację nieruchomości.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Alarm: Tak

Kontakt

Wojciech Kolenda

Wojciech Kolenda

Telefon:
603296029
Email:
w.kolenda@ryzo.pl
Numer licencji:
14077

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej