Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
420352
Cena
15 000 000 PLN
Cena za m2
6 090,13 PLN
Powierzchnia
2 463 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1892
Pow.działki
1 111 m2
Liczba pięter
5
Prąd
Tak
Gaz
Tak

Opis nieruchomości

Oferta dla inwestora w Szczecinie.

Przedmiot sprzedaży stanowi budynek  kamienicy z 1892 roku w zabudowie pierzejowej. Pierwotnie budynek wykonano w planie kwadratu z wewnętrznym dziedzińcem, obecnie zaś naziemne części budynków oficynowych zostały wyburzone i pozostały frontowe skrzydła kamienicy o rzucie w kształcie litery L. 

Budynek pierwotnie pełnił funkcję mieszkalną z usługami w parterze by w czasach nowożytnych zmienić funkcję na hotelową. 

Dla zbywanej nieruchomości została wydana prawomocna decycja o warunakch zbudowy zatwierdzająca projekt budowlany i udzielająca pozwolenia na budowę polegającą na nadbudowie  dodatkowej kondygnacji, rozbudowie i przebudowie hotelu z usługami w parterze oraz garażem podziemnym. 

Planowana inwestycja przewiduje wybudowanie 90 pokoii z łazienkami na pięciu kondygnacjach naziemnych o łącznej powierzchni 2406 m2. 

Unikatowa lokalizacja (ścisłe centrum miasta), duży potencjał inwestycyjny oraz niepowtarzalna architektura obiektu to główne atuty prezentowanej nieruchomości.

Zapraszam na prezentację i szcegółowe zapoznanie sie z oferowaną nieruchomością.  

uwaga: podana cena jest kwotą netto.


Mapa

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej