Szczecin

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
390771
Cena
325 000 PLN
Cena za m2
6 842,11 PLN
Powierzchnia
47,50 m2
Przeznaczenie
Biurowe
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1936
Liczba pięter
3
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Śródmieście, okolice ul. 3 Maja. Do sprzedania udział 1/4 części w lokalu użytkowym o powierzchni 190 m2 użytkowanym obecnie jako kancelarie adwokackie. Sporządzono umowę z ustalonym podziałem korzystania z nieruchomości, na mocy której każdoczesny właściciel sprzedawanego udziału ma prawo do wyłącznego użytkowania gabinetu o pow. 28 m2 oraz powierzchni wspólnych, w skład których wchodzi sekretariat, łazienki i aneks kuchenny. Gabinet kompletnie wyposażony i umeblowany, standard wysoki. Ogrzewanie z sieci miejskiej - czynsz wynosi 630 zł w przeliczeniu na sprzedawany udział łącznie z ogrzewaniem, wodą, prądem, monitoringiem. Do udziału przynależy miejsce postojowe na zamykanym podwórzu. Możliwość natychmiastowego wydania. Możliwość prowadzenia jakiejkolwiek działalności biurowej.

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej