Szczecin

Śródmieście-Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
RYZ21874
Cena
698 000 PLN
Cena za m2
6 993,50 PLN
Powierzchnia
99,95 m2
Przeznaczenie
Medyczne
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1936
Liczba pięter
4
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy – 100m2 o wszechstronnych możliwościach zagospodarowania, usytuowany na parterze. Dotychczas lokal wykorzystywany w branży medycyny estetycznej. Lokal znajduje się w kamienicy w centrum miasta w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Papieża Jana Pawła II w Szczecinie. Powierzchnia jego wynosi: 99.95m2 i składa się z 9 pomieszczeń w tym cześć sanitarna, recepcji, piwnicy. Aktualnie nieruchomość znajduje się w bardzo dobrym stanie zarówno technicznym jak i optycznym. Na zewnątrz, w niedalekiej przyszłości zaplanowana została rewitalizacja kamienicy. W każdym gabinecie znajduje się umywalka. Ogrzewanie gazowe oraz elektryczne podłogowe. Do tego od strony podwórza przynależny dodatkowy bezpłatny parking oraz dodatkowe wejście do lokalu. Idealny między innymi do prowadzenia działalności gospodarczej z dziedziny medycznej oraz szeroko pojętej usługowej, między innymi biurowej, kancelaryjnej.
Reasumując, niewątpliwym atutem powyższej nieruchomości jest jej lokalizacja - centrum miasta, charakteryzuje się ciszą, przy jednoczesnym sąsiedztwie i dostępie do wielu instytucji i miejsc użyteczności publicznej, do tego duża nowa witryna, niskie koszty utrzymania oraz bezpłatny prywatny parking.

Zapraszam do zakupu.

Kontakt

Marcin Raczyński

Marcin Raczyński

Telefon:
530780932
E-mail:
marcin.raczynski@ryzo.pl
Numer licencji:
26139

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej