Szczecin

os. Słoneczne

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
420946
Cena
770 000 PLN
Cena za m2
4 850,75 PLN
Powierzchnia
134 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1998
Piętro
Parter
Liczba pięter
4
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Tylko u Nas!

Okazja!
Lokal z najemcą!

Szanowni Państwo mamy dla was do zaoferowania lokal użytkowy idealnie nadający się pod sklep czy biuro. 

Lokal położony jest na stylu dwóch dzielnic os. słoneczne oraz zdroje praktycznie w samym centrum prawobrzeża. Nieruchomość znajduje się na parterze oraz posiada zadaszone wejście bezpośrednio z chodnika. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 134m2 i posiada 7 pomieszczeń;

-Sala główna
-Dwa pomieszczenia biurowe(możliwość przekształcenia na dodatkowy magazyn)
-Łazienka dla klientów
-Magazyn
-Łazienka dla pracowników
-Pomieszczenie socjalne

W lokalu aktualnie swój biznes czynnie prowadzi najemca ale zapisy umowy aktualnie pozwalają na wypowiedzenie umowy najmu przez właściciela lub kontynuowanie umowy najmu. 
Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej