Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
397246
Cena
535 000 PLN
Cena za m2
6 176,40 PLN
Powierzchnia
86,62 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1920
Liczba pięter
4
Rynek
Wtórny
Lokal Sprzedaż Szczecin Centrum

Opis nieruchomości

Lokal na parterze z dużą witryną. Doskonała lokalizacja w centrum Szczecina w pobliżu Placu Grunwaldzkiego. Wejście bezpośrednio z ulicy. Na powierzchnię 89,7 m2 składają się duża sala sprzedaży 56,5 m2 oraz pomieszczenie socjalne z toaletą, biuro i osobna toaleta. Duże witryny i wejście bezpośrednio z ulicy. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego. Na podłogach terakota. Możliwe szybkie wydanie lokalu.
Istnieje możliwość kupna razem z drugim lokalem ok 56 m2 , znajdującym się w przyziemiu bezpośrednio pod lokalem, ( obecnie wynajęty)
Lokal nadaje się zarówno na sklep, gabinety jak też na biura lub inną działalność.
Czynsz do zarządcy 280 zł

Parametry dodatkowe

  • Klimatyzacja: Tak

Mapa

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej