Wołczkowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
386145
Cena
187 000 PLN
Cena za m2
180,15 PLN
Pow.działki
1 038 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Droga dojazdowa
Utwardzona

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż kompleks nieruchomości gruntowych niezabudowanych o powierzchni od 900 do 1091m2, zlokalizowanych w Wołczkowie na powstającym nowym osiedlu domów jednorodzinnych i bliźniaków.

Działki objęte są aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą (możliwa zabudowa czterorodzinna).

Uzbrojenie kanalizacyjne i wodne - sieciowe w drodze, prąd na działce.
Zgodnie z uchwałą na rok 2016 gmina rozbuduje drogę dojazdową do posesji.

Cena netto, do negocjacji, w przypadku zakupu większej ilości nieruchomości - do uzgodnienia.

Polecamy

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej