Wołczkowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
RYZ20976
Pow.działki
1 295 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego
Prąd
Tak
Woda
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Kanalizacja
Tak
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Cena za m2
122,78 PLN
Cena
159 000 PLN

Opis nieruchomości

Działka położona w Wołczkowie w cichym i spokojnym miejscu z dala od ruchliwych ulic. Dojazd do działki utwardzoną drogą doświetloną latarniami ulicznymi.
Uwaga - na zdjęciach wykonanych z powietrza widoczne drogi były jeszcze w trakcie budowy. Aktualnie inwestycja została już zakończona.

Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią działki zabudowane domami wolno stojącymi oraz w zabudowie bliźniaczej. Zaledwie kilka metrów od działki znajduje się las.
W drodze przylegającej do działki znajduje się prąd, woda oraz kanalizacja.
Dla terenu tego nie ma aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego, jednak bezpośrednie sąsiedztwo zabudowanych działek pozwala na uzyskanie warunków zabudowy.

Otoczenie lasu , utwardzone drogi dojazdowe oraz bliskość Szczecina to niewątpliwe atuty tej działki, które doceni każdy zwolennik ciszy i spokoju.

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Nieregularny
  • Droga dojazdowa: Żwirowa

Kontakt

Marcin Wiśniewski

Marcin Wiśniewski

Mobile:
506180801
Email:
marcin@ryzo.pl
Numer licencji:
4224

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej