Szczecin

Warszewo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
387526
Cena
595 000 PLN
Cena za m2
660,38 PLN
Pow.działki
901 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Budownictwo jednorodzinne indywidualne
Kształt działki
Prostokąt
Droga dojazdowa
Utwardzona
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Woda
Tak
Kanalizacja
Tak

Opis nieruchomości

Bardzo ładna działka do natychmiastowej zabudowy na prestiżowym osiedlu Warszewo, w okolicach ul.Rafy Koralowej,Urlopowej,Białej Mewy.
Działka o pow.901m2 ( 29m X 31,5m)między pobudowanymi domami, w cichym , spokojnym miejscu w sąsiedztwie Puszczy Wkrzańskiej, z widokiem na las.
Wjazd na działkę od strony północnej, ogród bardzo nasłoneczniony od strony wschodnio-południowej.

Działka objęta jest aktualnym MPZP pod nazwą "Warszewo-Kredowa" ( Uchwała nr XIII/347/07 z dnia 17.09.2007r.) i znajduje się na terenie elementarnym P.W.3029 MN.U i P.W.3043.MN.U-przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub bliźniaczą z dopuszczeniem usług wbudowanych w partery budynków mieszkalnych.
Maksymalna wysokość budynków to 9,6 m, nie więciej niż 2 kondygnacje naziemne.
Maksymalna powierzchnia zabudowy to 30% pow. działki.

Działka jest uzbrojona we wszystkie media:wodę, gaz, kanalizację sanitarną i prąd ( na działce znajduje się studzienka kanalizacyjna, rura wodociągowa, skrzynka ZK i przyłącze gazu)
Dojazd do działki drogą utwardzoną oraz drogą prywatną.
W pobliżu przystanek autobusowy, sklepy, nowopowstająca szkoła, do centrum około 5 km.

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej