Steklno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
RYZ21459
Cena
115 000 PLN
Cena za m2
76,67 PLN
Pow.działki
1 500 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego
Wydane warunki zabudowy
Tak
Droga dojazdowa
Utwardzona

Opis nieruchomości

Działka budowlana 1500 m2 nieopodal jeziora ( ok. 250 m ) w malowniczej miejscowości Steklno. Steklno położne jest 12 km od Gryfina i 38 km od Szczecina.
Nieruchomość położona w cichym zakątku w otoczeniu nowo wybudowanych domów. Dostępne media to prąd i woda, w drodze przy działce.
Dla działki zostały wydane warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie domu jednorodzinnego wraz z garażem. Powierzchnia zabudowy do 15% powierzchni działki. Wysokość zabudowy do 2 kondygnacji w tym poddasze użytkowe.

Zapraszam na prezentację.

Kontakt

Marcin Wiśniewski

Marcin Wiśniewski

Telefon:
506180801
E-mail:
marcin@ryzo.pl
Numer licencji:
4224

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej