Pilchowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
RYZM1891
Pow.działki
910 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Prąd
Tak
Woda
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Brak
Cena za m2
247,25 PLN
Cena
225 000 PLN

Opis nieruchomości

Działka budowlana w bardzo ładnym miejscu. Nieruchomość znajduje się na terenie otoczonej lasem sosnowym, w sąsiedztwie nowo powstających domów jednorodzinnych. Wspaniałe miejsce do zamieszkania i odpoczynku.

Działka uzbrojona w prąd i wodę. Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego. Przeznaczenie w planie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Dopuszcza się działalność gospodarczą usługowo-produkcyjną. Powierzchnia zabudowy działki do 30%. Wysokość zabudowy do 2,5 kondygnacji ( do 12,5 m do kalenicy ).

Zapraszam na prezentację. Cena do negocjacji.

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Długość działki (mb.): 31
  • Droga dojazdowa: Żwirowa
  • Szerokość działki (mb.): 29

Kontakt

Marcin Wiśniewski

Marcin Wiśniewski

Telefon:
506180801
Email:
marcin@ryzo.pl
Numer licencji:
4224

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej