Kobylanka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
RYZ21742
Pow.działki
1 000 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Prąd
Tak
Woda
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Gaz
Tak
Kanalizacja
Tak
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Cena za m2
139 PLN
Cena
139 000 PLN

Opis nieruchomości

Działka budowlana położona w Kobylance na nowym w pełni urządzonym osiedlu. Drogi wewnętrzne utwardzone kostką brukową, oświetlone latarniami. Kobylanka znajduje się nad j. Medwie. Bardzo dobra infrastruktura drogowa zapewnia szybki dojazd zarówno do Szczecina jak i Stargardu.

Szczecin Os. Słoneczne - 19 km ( 20 minut )
Szczecin Centrum ( Brama Portowa ) - 25 km ( 27 minut )
Stargard Centrum - 12 km ( 18 minut )

Bliskość jeziora daje wspaniałe możliwości wypoczynku i uprawiania szeregu sportów wodnych. Miedwie jako duży,otwarty i w przybrzeżnych rejonach płytki akwen jest idealnym miejscem na uprawianie Kiteserurfing-u czy też Windsurfing-u zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Latem odbywa się tutaj wiele ciekawych imprez. Nie trudno sobie wyobrazić jak wiele radości sprawi mieszkanie w tym miejscu.

[ Uzbrojenie ] - Teren uzbrojony w kanalizację sanitarną, wodę, prąd oraz gaz.

[ Plan Zagospodarowania Przestrzennego ]

- zabudowa mieszkalna,
- powierzchnia zabudowy do 25% powierzchni działki,
- intensywność zabudowy od 0,1 do 0,4,
- wysokość budynku mieszkalnego od 6,5 m do 9,0 m,
- dachy dwu lub cztero spadowe,

Działka w kształcie prostokąta ( 25m x 40m ) . Dogodne usytuowanie działki w stosunku do stron świata. Wjazd na działkę od strony wschodniej. Działka położona przy ślepej uliczce dzięki czemu ruch samochodów będzie tutaj sprowadzał się jedynie na potrzeby dojazdu do posesji.
Oferta idealna dla osób które poszukują działki gotowej do zabudowy, z pełnym uzbrojeniem oraz wykonaną infrastrukturą drogową. Zwłaszcza ten ostatni atrybut doceni każdy kto wie co to znaczy latami czekać na wybudowanie dróg, dojazdy po wertepach oraz unoszące się tumany kurzu za każdym razem jak ktoś przejdzie przed domem.

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Długość działki (mb.): 40
  • Droga dojazdowa: Kostka brukowa
  • Szerokość działki (mb.): 25

Kontakt

Marcin Wiśniewski

Marcin Wiśniewski

Mobile:
506180801
Email:
marcin@ryzo.pl
Numer licencji:
4224

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej