Szczecin

Kijewko

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
396277
Cena
599 000 PLN
Cena za m2
142,72 PLN
Pow.działki
4 197 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Tereny zabudowy mieszkaniowej, Tereny usług
Droga dojazdowa
Utwardzona
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Woda
Tak

Opis nieruchomości

Na sprzedaż duża działka budowlana z własnym zagajnikiem, o pow. 4.197 m2, położona w Kijewku, przy ul. Świętochowskiego - w otulinie Puszczy Bukowej.

Nieruchomość posiada regularny kształt, zbliżony do prostokąta, o wymiarach ok. 50 x 80 m. Media (prąd i gaz) znajdują się przy granicy działki. Wodociąg w ul. Świętochowskiego w odległości ok. 200 m od granicy nieruchomości.

Do czasu realizacji sieci kanalizacji sanitarnej w drodze dopuszcza się odprowadzanie ścieków do zbiorników bezodpływowych.

Nieruchomość objęta jest aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, w którym oznaczona jest symbolem D.B.5023.MN,U - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem usług. Szczegółowe ustalenia planu:
- maksymalna powierzchnia zabudowy: 25%;
- maksymalna wysokość zabudowy: 2 kondygnacje nadziemne, lecz nie więcej niż 10,0 m;
- budynki mieszkalne kryte dachami stromymi; dla garaży wolno stojących i obiektów gospodarczych dopuszcza się dachy o dowolnej geometrii;
- minimalny udział powierzchni terenu biologicznie czynnego w granicach działki budowlanej: 65%;
- dopuszcza się prowadzenie usług w zakresie obsługi firm i klientów.

Polecam i zapraszam na prezentację.

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej