Czepino

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
RYZ21703
Pow.działki
1 201 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Prąd
Tak
Woda
Tak
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Cena za m2
75 PLN
Cena
90 075 PLN

Opis nieruchomości

Działka budowlana z dala od hałaśliwych ulic dla osób ceniących ciszę i spokój. W bezpośrednim sąsiedztwie nowe domy w zabudowie jednorodzinnej. Dobry dojazd do działki. Z drogi asfaltowej zjeżdżamy w drogę usypaną szutrem która prowadzi pod samą działkę.
Dogodna lokalizacja dla osób potrzebujących szybkiego dojazdu do Szczecina ( 22 km do centrum miasta ) lub Gryfina ( 9 km do centrum miasta) Zaledwie 6 km od działki znajduje się węzeł wjazdowy na drogę A6 oraz S3.

Działka z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego.
- Przeznaczenie działki: pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.
- Ilość kondygnacji nadziemnych nie może przekraczać trzech
- Wysokość budynków nie może przekraczać 10 m
- Powierzchnia zabudowy działki budowlanej nie może przekraczać 30 %

UZBROJENIE
Działka uzbrojona w prąd ( skrzynka ZK przy działce ).
Woda w drodze przy działce.
Gazu brak w najbliższej odległości istnieje jednak wiele innych alternatywnych i tańszych rozwiązań do ogrzewania domu np. pompy ciepła.
Kanalizacji brak - do czasu realizacji sieci kanalizacji ściekowej, dopuszcza się odprowadzenie ścieków bytowych do indywidualnych, szczelnych zbiorników bezodpływowych.

Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej . Wjazd na działkę od strony wschodniej co umożliwia dogodne usytuowanie budynku i ogrodu w stosunku do stron świata.

Obecnie dostępnych jest kilka działek w tym kompleksie o powierzchniach od 1296 m2 do 1625 m2.
Zapraszam na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Długość działki (mb.): 40.47
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Szerokość działki (mb.): 29.69

Kontakt

Marcin Wiśniewski

Marcin Wiśniewski

Telefon:
506180801
Email:
marcin@ryzo.pl
Numer licencji:
4224

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej