Buniewice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
390374
Cena
270 000 PLN
Cena za m2
90 PLN
Pow.działki
3 000 m2
Przeznaczenie działki
Rolna
Plan miejscowy
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
Kształt działki
Trapez
Droga dojazdowa
Polna droga

Opis nieruchomości

Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w pięknym miejscu na Wyspie Chrząszczewskiej na przeciwko głazu, od którego prawdopodobnie Kamień Pomorski zyskał nazwę. Widok z działki rozciąga się na Zalew Kamieński. Działka rolna o powierzchni 3 000 m2. W okolicy powstają już nowe domy z uwagi na to iż przyległy teren jest zagospodarowywany przez dewelopera. Studium przewiduje na cele: zabudowy mieszkaniowej i usługowej, pensjonatowej z usługami, urządzeń sportowych i rekreacyjnych, zabudowy hotelowej wraz z całą konieczną infrastrukturą techniczną, zabudowy rekreacyjnej - wg uchwały nr XXIX/279/05 Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim.
Działka jest w bardzo atrakcyjnym turystycznie miejscu z uwagi na to iż widok który rozciąga się z działki jest na Zalew Kamieński gdzie jest usytuowany Głaz Królewski. Sąsiednie działki objęte są aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego( Uchwała Nr XXXIV/250/08 Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim z 19.12.2008) który posiada następujące ustalenia:

Warunki urbanistyczne:
a) zasady scalania i podziału nieruchomości:
- wielkość działki – nie mniejsza niż 1000 m2; wielkość terenu działki ewidencyjnej Nr 1/104 przeznaczonego pod zabudowę uznaje się za zgodną z planem,
- szerokość frontu działki – nie mniej niż 20 m,
- kąt położenia granic działki w stosunku do pasa drogowego – zgodnie z istniejącym podziałem
lub pod kątem prostym do drogi 02.KDW z dopuszczeniem odchylenia o 100,
b) powierzchnia zabudowy – do 20%,
c) powierzchnia biologicznie czynna – nie mniej niż 50%,
d) linie zabudowy nieprzekraczalne – zgodnie z rysunkiem planu,
e) forma zabudowy – tarasowa, wolno stojąca,
f) mała architektura:
- śmietniki - wbudowane lub wolno stojące, zadaszone o wielkości dostosowanej do wymogów
segregacji odpadów,
- dopuszcza się oświetlenie według indywidualnych uwarunkowań, nawiązujące do formy i stylu
zabudowy,
- dopuszcza się ogrodzenia ażurowe o wysokości do 1,5 m z wykluczeniem betonowych,

Wyspa Chrząszczewska – wyspa leżąca na Zalewie Kamieńskim, połączona ze stałym lądem pomostem w okolicach Kamienia Pomorskiego. Na północy wyspy znajduje się wielki kamień zwany Głazem Królewskim lub Czarcim Kamieniem, pozostałość wielkiego głazu narzutowego, częściowo zużytego jako materiał budowlany.
Wyspa znajduje się w granicach obszaru Natura 2000 - Ujście Odry i Zalew Szczeciński.

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej