Brzózki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
386207
Cena
85 000 PLN
Cena za m2
73,91 PLN
Pow.działki
1 150 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego
Wydane warunki zabudowy
Tak
Kształt działki
Prostokąt
Droga dojazdowa
Utwardzona
Woda
Tak

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu na sprzedaż pięknie położoną działkę w miejscowości Brzózki. Nieruchomość położona około 200 metrów w linii prostej od drogi głównej co powoduje iż możemy zapomnieć o hałasie i korzystać z ciszy i spokoju. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 42x25 metrów, na działce wykonane przyłącze wody miejskiej, brak kanalizacji - odprowadzenie ścieków do przydomowej oczyszczalni, prąd w pobliżu.

W najbliższej okolicy lasy oraz piękne tereny spacerowe.
Polecam i zapraszam na prezentację.

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej