Rewal

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
390275
Cena
340 000 PLN
Cena za m2
4 927,54 PLN
Typ domu
Inny
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
69 m2
Powierzchnia użytkowa
69 m2
Pow.działki
100 m2
Materiał
Inny
Liczba pięter
2
Stan budynku
Stan deweloperski
Droga dojazdowa
Utwardzona
Rynek
Pierwotny

Opis nieruchomości

Na sprzedaż domy w Rewalu 10 min spacerem do centrum 15 min spacerem do morza.
Działka -100m
Dom - 69m
Na sprzedaż nowo budowane domy w Rewalu o powierzchni 69m w super lokalizacji 10min do centrum 15min do morza a jednocześnie wśród zieleini w obszarze natura 2000.
Domy będą oddawane w stanie deweloperskim, ale istnieje możliwość wykonania pod klucz po wcześniejszych ustaleniach z inwestorem.
Każdy z właścićeli będzie miał przynależną do domu działke i miejsce parkingowe co daje pełny komfort wypoczynku. .
Dom to świetna inwestycja biorąc pod uwagę stały wzrost cen nieruchomości jak i możliwość wynajmu sezonowego.
Domy będa posadowione na działkach o różnej wielkości działki dlatego też cena każdej nieruchomości nieznacznie się różni,


Z miłą chęcią udzielę Państwu więcej informacji na temat tej nieruchomości. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

------------------------------------------------------------------------
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej