Pobierowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
391647
Cena
1 350 000 PLN
Cena za m2
9 000 PLN
Typ domu
Wolnostojący
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
150 m2
Powierzchnia użytkowa
126 m2
Pow.działki
860 m2
Materiał
Inny
Liczba pięter
2
Stan budynku
Do odświeżenia
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Na sprzedaż dom w Pobierowie z możliwością rozbudowy 100m od morza
Działka -860m
Dom -126m
Mieszkania -3

Na sprzedaż dom w Pobierowie w super lokalizacji 100 m od morza.
Dom jest położony na dużej działce na której przyszły właściciel będzie mógł się jeszcze rozbudować. Budynek jest przystosowany do wynajmu sezonowego i składa się z trzech osobnych mieszkań, na działce jest miejsce na grilla i plac zabaw dla dzieci, oraz miejsca parkingowe.


Z miłą chęcią udzielę Państwu więcej informacji na temat tej nieruchomości. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

------------------------------------------------------------------------
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej