Dziwnów

Dziwna, Osiedle Rybackie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
386141
Cena
1 399 000 PLN
Cena za m2
3 997,14 PLN
Typ domu
Wolnostojący
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
350 m2
Powierzchnia użytkowa
350 m2
Pow.działki
500 m2
Rok budowy
1972
Materiał
Cegła
Stan budynku
Dobry
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Oferuję Państwu funkcjonujący Pensjonat w centrum Dziwnowa, oddalony 2 min pieszo od piaszczystej plaży Bałtyku.
Zdecydowanym atutem jest umiejscowienie Pensjonatu, który znajduję się również w pobliżu portu oraz przystani jachtowej.
Funkcjonujący od wielu lat, dochodowy biznes, jako pensjonat z regularnie powracającymi klientami co roku.
Nieruchomość posiada 4 kondygnacje o zsumowanej powierzchni około 350 m2.
W budynku znajduje się 10 pokoi w tym 7 na wynajem.
Pensjonat umiejscowiony jest na przestronnym gruncie o powierzchni prawie 500 m kw gdzie jest miejsce na relaksacyjne biesiadowanie.
Obiekt jest całoroczny, w pełni wyposażony i gotowy przez 365 dni w roku.

Idealne miejsce do zamieszkanie a jednocześnie do prowadzenia działaności gospodarczej, tuż przy plaży morza Bałtyckiego.

Tylko osobista wizyta w oferowanej nieruchomości, może ostatecznie wpłynąć na podjęcie decyzji o jej nabyciu. Sprawdz osobiście.

Jeśli rozmyślasz o zamieszkaniu nad piaszczystym brzegiem Bałtyku, jeśli chcesz napawać się każdego dnia morskimi widokami i zachodem słońca a do tego lubisz kontakt z ludźmi to koniecznie odwiedź nas w Dziwnowie, daj sobie szansę, zobacz nieruchomość i zdecyduj osobiście.

Serdecznie zapraszam na prezentację.

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej