Szczecin

Załom

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
391569
Cena
392 000 PLN
Cena za m2
1 746,72 PLN
Powierzchnia
229 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Rok budowy
1975
Pow.działki
641 m2
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

Na sprzedaż zabudowana nieruchomość położona na działce gruntu o powierzchni 641 m2, będącej w użytkowaniu wieczystym. W skład oferowanej nieruchomości wchodzi budynek usługowo - handlowy o powierzchni 229 m2 składający się z sali sprzedaży oraz trzech pomieszczeń pomocniczych.
Budynek był dotychczas wykorzystywany na sklep, ale może być także na inne cele komercyjne. Nieruchomość wymaga remontu, lecz jej niewątpliwą zaletą jest jej wielofunkcyjny potencjał. Wg koncepcji architektonicznej może być przerobiony także na cele mieszkaniowe, poprzez wyodrębnienie 3 lokali mieszkalnych oraz lokalu usługowego.
Do budynku przylega dom mieszkalny, który również oferowany jest na sprzedaż.
Zapraszam na prezentację osoby z inwencją i pomysłowością.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej