Krzęcin

ul. Pocztowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
384227
Cena
50 000 PLN
Cena za m2
256,41 PLN
Powierzchnia
234 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Inne
Rodzaj budynku
Inny
Pow.działki
234 m2
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

Na sprzedaż oferujemy lokal niemieszkalny, kiedyś pełnił rolę świetlicy wiejskiej, położony w centralnej części miejscowości Krzęcin.

Nieruchomość to 234 m2 powierzchni. Budynek jest w złym stanie, nadaje się do generalnego remontu lub rozbiórki.

Lokal znajduje się w samym środku malowniczej, spokojnej wsi Krzęcin, co sprawia, że może być to świetna inwestycja, szczególnie, że gmina posiada dogodne warunki do rozwoju turystyki regionalnej oraz do agroturystyki, planuje się powstanie pól namiotowych, schronisk młodzieżowych i ścieżek rowerowych.
Na obszarze gminy znajduje się dużo jezior, największe to: Bukowskie, Chłopowo i Mielęcin. We wschodniej części gminy rozciąga się obszar chronionego krajobrazu, na terenie którego położone są projektowane rezerwat przyrody i użytki ekologiczne oraz dwanaście pomników przyrody w postaci drzew.

Cena DO NEGOCJACJI.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej