Olsztyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
387082
Cena
9 545 007 PLN
Cena za m2
8 491,98 PLN
Powierzchnia
1 124 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Liczba pięter
2
Prąd
Tak
Gaz
Tak

Opis nieruchomości

Na sprzedaż dwukondygnacyjny budynek biurowy o pow. ok. 1 124 m².

Nieruchomość znajduje się w samym centrum Olsztyna, pomiędzy Starym Miastem, a główną ulicą w mieście – aleją Piłsudskiego, gdzie koncentruje się życie miasta. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się najważniejsze obiekty użyteczności publicznej, m.in. Ratusz, Urząd Miasta oraz Sąd Okręgowy. Natomiast w odległości zaledwie 300 m znajduje się Stare Miasto z licznymi restauracjami i kawiarniami.

Budynek został całkowicie odnowiony w 2009 roku i przekształcony w wielofunkcyjny obiekt biurowo-handlowy. Wewnątrz znajduje się pięć lokali handlowo-usługowych o łącznej powierzchni najmu ok. 1 124 m².

Podana cena jest ceną netto.

Polecam i zapraszam na prezentację.

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej