Kołczewo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
385313
Cena
3 500 000 PLN
Cena za m2
6 250 PLN
Powierzchnia
560 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Mieszkalne
Rodzaj budynku
Chata
Rok budowy
1997
Pow.działki
9 898 m2
Liczba pięter
1
Prąd
Tak
Gaz
Tak

Opis nieruchomości

Klimatyczna, z wielkim potencjałem, agroturystyczna nieruchomość położona 1000 metrów od morza w kierunku Międzywodzia. Nieopodal Wolińskiego Parku Narodowego. Otoczona lasem, jeziorami: Recze (1,2 km), Kołczewo (2 km), bezpośrednie sąsiedztwo jeziora Koprowo o pow. 500 ha oraz Żółwińskie (2,8 km), w odległości 13 km od miejscowości Międzyzdroje, w pobliżu pola golfowego Hotelu Amber Baltic, w pobliżu jezioro o I klasie czystości. Fantastyczne położenie: kanał doprowadzający do jeziora, własna przystań. Dojazd drogą asfaltową od Kołczewa z utwardzonym wjazdem pomiędzy aleją świerkową. Wspaniała przestrzeń dla kamperowców, rowerzystów, żeglarzy, ludzi kochających ciszę, przyrodę. Nieruchomość rewelacyjna pod inwestycję turystyczną, hotelową. Bliskość morza podnosi atrakcyjność oferty. Infrastrukturalne kierunki na północ w kierunku Skandynawii oraz na południe E65, w Kierunku Niemiec przez Świnoujście/Albeck
Na terenie nieruchomości znajduje się kilka obiektów funkcjonujących jako noclegowo-turystyczne. CENA DO NEGOCJACJI.
Dom murowany o powierzchni 280 m2 z 6 pokojami na górze, z łazienkami. 8 natrysków łącznie. Na dole obszerna, nastrojowa jadalnia/salon z kominkiem.
Chata (murowana) kryta strzechą z 5 pokojami na górze z łazienkami, pomieszczeniami gospodarczymi i wydzielonymi kuchniami dla przygotowywania posiłków i 3 pokojami na dole 3 łazienki, plus jadalnia i kotłownia ( piec węglowy) Duża kuchnia.
40 ok. miejsc parkingowych na kampery, auta, namioty
Nieruchomości obsługują w sezonie 100 osób w domach i przyczepach. 40 osób w domach.
Odbiory budynków są zrobione (decyzje)
Szczegóły
Podatek rolny 360,szambo 150 zł w sezonie wywóz w zależności od ilości ludzi /poza sezonem 150 x 2 miesiące
śmieci 86,40 miesięcznie w sezonie /poza sezonem 10,80 od osoby/
prąd 600-700 zł na 2 miesiące
Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego A14.22UT.MJ.K Teren rekreacyjny. Dziennik urzędowy 913220.812

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej