Kliniska Wielkie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
386236
Cena
6 490 000 PLN
Cena za m2
1 854,29 PLN
Powierzchnia
3 500 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne
Rodzaj budynku
Hala produkcyjna
Rok budowy
2000
Pow.działki
7 000 m2
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Obiekt Sprzedaż Kliniska Wielkie

Opis nieruchomości

Do sprzedaży obiekt produkcyjny w Kliniskach, przy głównej drodze prowadzącej do autostrady-prowadzona jest w nim od wielu lat produkcja piekarniczo-cukiernicza. Nieruchomość składa się z hal przemysłowych, oraz trzykondygnacyjnego biurowca. Łączna powierzchnia obiektów wynosi 3500m2, a powierzchnia działki 7000m2. Plac manewrowy w polbruku, teren ogrodzony. Hale wyposażone w doki do dostaw dla samochodów ciężarowych. Wysokość hali nr 1- 6,5m2, hali nr 2- 7,5m. Ogrzewanie-w obiektach znajdują się grzejniki ścienne płytowe (na części obiektu zdemontowane ze względu na brak potrzeby ogrzewania) ogrzewane przez kaskadowe trzy kotły kondensacyjne o mocy 75kW każdy. W części obiektu ogrzewanie podłogowe, a w części nagrzewnice nadmuchowe. Cukiernia o wysokości 3,5m (sufit podwieszany na wysokości 3m) obsługiwana przez piec gazowy o mocy 140 kW-zainstalowane w niej są grzejniki płytowe. Oferta również dla dewelopera, brak planu a na sąsiedniej działce znajdują się budynki wielorodzinne dwupiętrowe. Zakup i wydanie nieruchomości możliwe od zaraz.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej