Szczecin

Dąbie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
RYZ21888
Cena
3 499 990 PLN
Cena za m2
1 555,55 PLN
Powierzchnia
2 250 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Rok budowy
1940
Pow.działki
2 305 m2
Liczba pięter
3
Prąd
Tak
Gaz
Tak

Opis nieruchomości

"Salon meblowy, Obiekt inwestycyjny, Hala usługowa"

Obiekt o wszechstronnych możliwościach zagospodarowania inwestycyjnego.Przedmiotem sprzedaży jest bardzo atrakcyjny obiekt inwestycyjny zlokalizowany w Szczecin Prawobrzeże o powierzchni budynku ok. 2.250 m2 usytuowany na działce o powierzchni: 2.305 m². Teren działki ogrodzony oraz monitorowany, brama wjazdowa o szer. ponad 5 mb wraz z placem manewrowym i parkingiem na 10 samochodów. Zjazd do posesji za pomocą drogi asfaltowej. Budynek wybudowany w 1940 roku w swojej konstrukcji posiada 4 kondygnacje, wybudowany w całości z cegły. Parter budynku to hala wraz z pomieszczeniem biurowym oraz socjalnym. Piętro: 1, 2 oraz 3, budynku to obszerne hale magazynowa. System grzewczy oparty na wysokowydajnym piecu na olej opałowym. Aktualne uzbrojenie terenu to: sieć energetyczna, wodociągowa, gazowa, kanalizacyjna, deszczowa i teletechniczna. Od strony zewnętrznej budynek wyposażony w rampę załadunkową. Budynek po adaptacji idealnie nadający się na przychodnię lekarską, przedszkole, salę weselną, hotel, magazyn, hurtownię, działalność usługową i produkcyjną. Lokalizacja to uniwersalna strefa nieprzemysłowa oraz przemysłowa, w sąsiedzkiej odległości od autostrady i tras szybkiego ruchu. Zapewnia idealne połączenie w każdym kierunku kraju. Dodatkowym atutem jest bezpośrednia odległość od przystanków komunikacji miejskiej co zapewnia z kolei dobre skomunikowanie z centrum Szczecina. Cena zamieszczona w ogłoszeniu jest ceną BRUTTO. Budynek wyposażony w instalacje elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną, instalacje C.O, teletechniczną oraz odgromową.

Zapraszam do zakupu

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Marcin Raczyński

Marcin Raczyński

Telefon:
530780932
E-mail:
marcin.raczynski@ryzo.pl
Numer licencji:
26139

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej