Poznań

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
384583
Cena
257 000 PLN
Cena za m2
8 656,11 PLN
Powierzchnia
29,69 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Inne

Opis nieruchomości

KAWALERKI BLISKO CENTRUM STAN DEWELOPERSKI!
Dobra inwestycja!

INWESTYCJA ZAKOŃCZONA!
BEZ PODATKU PCC!

Lokalizacja: Poznań, okolice ul. Kasprzaka
Powierzchnia: dostępne lokale od 26m2 do 33m2
Budynek: kamienica po gruntownym remoncie, zrewitalizowana,

Na sprzedaż kawalerki w bardzo dobrej lokalizacji w Poznaniu. Remont kamienicy zakończył sie w lipcu 2020r, obejmował on kompleksową rewitalizację całego budynku. Kameralna inwestycja w sprzedaży oferuje 12 mieszkań od 26 do 33 m2. Przestronna i jasna klatka schodowa. Do każdego lokalu przynależy komórka lokatorska znajdująca się w poziomie piwnic.

Zakup kawalerki jest bardzo dobrym pomysłem inwestycyjnym, dlatego przy zakupie większej ilości mieszkań istnieje możliwość negocjowania ceny.

Istnieje możliwość wykończenia mieszkań "pod klucz".

Z miłą chęcią udzielę Państwu więcej informacji telefonicznie lub mailowo.
Zapraszam do kontaktu!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Brak drogi

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej