Szczecin

Pogodno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
397250
Cena
6 650 PLN
Cena za m2
35 PLN
Powierzchnia
190 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1930
Liczba pięter
3

Opis nieruchomości

Lokal na wynajem położony na parterze z dużą witryną wystawową. Czynsz najmu 6650 zł. +vat +1200 zł. opłaty do spółdzielni (zawiera zaliczki na wodę, śmieci). Kaucja do uzgodnienia. W budynku jest gaz, siła, klimatyzacja. Powierzchnia lokalu 190 m2 + można dodatkowo jeszcze połączyć z lokalem piwnicę. Na parterze powierzchnia 130 m2 + 60 m2 w piwnicy, zejście po schodkach z lokalu w dół, z tyłu lokalu dodatkowe wejście idealne dla zaopatrzenia.
Lokal idealny na gastronomię, biuro, gabinety lekarskie, sklep.
Zapraszamy na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Klimatyzacja: Tak

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej