Szczecin

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
390556
Cena
1 323 309 PLN
Cena za m2
3 900 PLN
Powierzchnia
339,31 m2
Przeznaczenie
Medyczne
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Rok budowy
2012
Liczba pięter
5
Rynek
Pierwotny

Opis nieruchomości

Lokal zaprojektowany jako przychodnia położony w Szczecinie w pobliżu kilku osiedli mieszkaniowych o powierzchni 339.31 m2 w nowym budynku 6 - kondygnacyjnym z windą łączącą najwyższe piętra z podziemnym garażem, położonym w Śródmieściu z świetnym połączeniem komunikacyjnym. Tramwaje linii 2 i 12 i linia autobusowa 57, 63 bliskość stacji modernizowanej kolejki metropolitarnej zapewnią dobry dostęp potencjalnym klientom. Parkingi w tej części miasta są w bezpłatnej strefie. W budynku znajdują się również miejsca w garażu podziemnym. Lokal ma wejście i witryny od strony ulicy, z poziomu zerowego. Wysokość lokalu 4,77 m pozwala na wykonanie antresoli. Jest to bardzo ciekawa propozycja. Możliwość kupna w cenie 3900 zł/m2. Właściciel może wykonać prace wykończeniowe na życzenie najemcy. Rzzuty dotyczą połaczonych dwóch lokali, każdy z wejściem od ulicy. Jest przykładowy rzut dla kliniki, przychodni i drugi biurowy. Lokal jest do wykończenia, na podłodze wylewki, ściany do wykończzenia, instalacje do rozprowadzenia, co pozwala na dowolną aranżację przestrzeni. Jest też załączony rzut konstrukcyjny lokalu, ponieważ są w nim słupy konstrukcyjne. Polecam.

Parametry dodatkowe

  • Winda: Tak

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej