Przecław

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
388475
Cena
229 000 PLN
Cena za m2
3 961,94 PLN
Powierzchnia
57,80 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1997
Liczba pięter
3
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 57,80 m2, zlokalizowany w przyziemiu budynku wielorodzinnego z 1997 roku w Przecławiu.

Nieruchomość do drobnego remontu, lokal na tą chwile podzielony na pięć pomieszczeń. Z uwagi na lekką konstrukcje ścianek działowych występuje duża plastyczność w zakresie przearanżowania powierzchni.

Lokal posiada łazienkę z wc i umywalką.

Wejście bezpośrednio z ulicy.

Lokal ze wskazaniem na działalność handlowo- usługowo.

Przed budynkiem wiele miejsc parkingowych.

Polecam i zapraszam na prezentację.

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej