Poznań

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
387079
Cena
2 669 424,40 PLN
Cena za m2
9 018,31 PLN
Powierzchnia
296 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Liczba pięter
4
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w ścisłym centrum Poznania na rogu ulic Garbary i Małe Garbary, w odległości zaledwie 300 metrów od Rynku Głównego. Jest to popularna dzielnica biznesowa. Swoje siedziby oraz oddziały mają tu liczne międzynarodowe firmy.

Dogodna lokalizacja oraz dostęp do środków komunikacji miejskiej zapewniają szybki i łatwy dostęp do pozostałych części miasta.

Inwestycja obejmuje lokal handlowo-usługowy o powierzchni 296 m², usytuowany na parterze nowoczesnego obiektu biurowo-mieszkalno-handlowego. Duży ruch pieszych i solidny najemca gwarantują stałe przychody z tytułu najmu.

Podana cena jest ceną netto.

Polecam i zapraszam na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Winda: Tak

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej