Szczecin

Bukowo, ul. Pokoju

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
387425
Cena
209 999 PLN
Cena za m2
7 142,82 PLN
Powierzchnia
29,40 m2
Rodzaj budynku
Dom
Rok budowy
1955
Liczba pięter
1

Opis nieruchomości

Wyjątkowo atrakcyjna nieruchomość przy jednej z głównych ulic Szczecina. Lokal mieści się na parterze przy ul. Pokoju w sąsiedztwie dobrze prosperującego sklepu Społem i przystanku autobusowego.
Powierzchnia lokalu 29,40 m2, na którą składają się dwa widne pomieszczenia z oknami. Pierwsze o powierzchni ok. 18,5 m2, zaś drugie ok. 5 m2 oraz łazienka z kabiną prysznicową ok. 2,5 m2.
Całość świeżo po remoncie, nowe instalacje, ściany wygładzone i pomalowane, na podłodze panele, w łazience glazura i terakota. Nowe okna i drzwi objęte gwarancją. W pierwszym pomieszczeniu doprowadzona woda i kanalizacja umożliwiająca montaż zlewu lub całego aneksu kuchennego. W całym lokalu gęsto rozmieszczone gniazda elektryczne, co daje szereg możliwości w przypadku przeznaczenia lokalu na usługi, biuro, małą gastronomię, salon piękności lub fryzjerski itp.

Miesięczny czynsz do zarządcy ok.100 zł
Dodatkowo woda i prąd płatne na podstawie zużycia.

Informacje zawarte w niniejszym ogłoszeniu nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej