Pobierowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
397243
Cena
3 000 000 PLN
Cena za m2
9 375 PLN
Powierzchnia
320 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku
Inny
Liczba pięter
2
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Na sprzedaż funkcjonujący pensjonat z restauracją
Pow działki - 1200m2
Pow pensjonatu - 320m2
pokoje - 13
restauracja - 1

Na sprzedaż dobrze prosperujący pensjonat z restauracją w Pobierowie oddalony od morza o ok 100m w otulinie lasu.
Pensjonat gotowy do działania nawet w okresie zimowy.
Całość jest utrzymana w dobrym stanie i nie wymaga nakładów finansowych, lokal jest ogrzewany w okresie zimowym.
Działka przy budynku pozwala na zaparkowanie aut dla wszystkich gości, i zostaje jeszcze miejsce na plac zabaw dla dzieci.

Z miłą chęcią udzielę Państwu więcej informacji na temat tej nieruchomości. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

------------------------------------------------------------------------
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej