Szczecin

Niebuszewo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
373189
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1930
Przeznaczenie
Medyczne
Powierzchnia
93 m2
Liczba pokoi
5
Piętro
0
Liczba pięter
3
Cena za m2
8 548,39 PLN
Cena
795 000 PLN

Opis nieruchomości

Lokal użytkowy z przeznaczeniem na gabinety stomatologiczne, medyczne, kosmetyczne, salon fryzjerski itp. W pełni dostosowany do działalności medycznej.
Lokal po kapitalnym remoncie, o powierzchni 93 m2, składający się z 5 pomieszczeń, rejestracji, trzech gabinetów, jednego pokoju pracy oraz dwóch toalet. Wymienione wszystkie instalacje, instalacja grzewcza - ogrzewanie podłogowe, monitoring. Wszystkie okna, drzwi i drzwi wejściowe nowe, wejście bezpośrednio z ulicy. Ściany gładkie, pomalowane na jasno - popielaty kolor, kafle popielate. Stałe zabudowy mebli niezbędne przy działalności medycznej, ciepła i zimna woda w każdym gabinecie.
Szybki i dogodny dostęp do środków komunikacji miejskiej.
Kamienica po remoncie z nową elewacją zewnętrzną.
Oferta godna polecenia z uwagi na wysoki standard wykończenia z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Parametry dodatkowe

  • Piwnica: Tak
  • Ogrzewanie: Tak
  • Parking naziemny: Tak

Kontakt

Wojciech Kolenda

Wojciech Kolenda

Telefon:
603296029
Email:
w.kolenda@ryzo.pl
Numer licencji:
14077

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej