Łobez

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
388221
Cena
480 000 PLN
Cena za m2
800 PLN
Powierzchnia
600 m2
Rodzaj budynku
Hala
Rok budowy
1950
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Szukasz odpowiedniego miejsca pod inwestycję? A może masz pomysł na biznes, ale nie możesz znaleźć idealnego miejsca? Mam rozwiązanie!!!!

W ofercie duża działka o powierzchni 3546 m2 z halami o powierzchni 600 m2 w centrum Łobza. Teren cały ogrodzony.Wjazd z dwóch stron. Doprowadzona woda, gaz, prąd, siła. Nowa kanalizacja. Za płotem piękne widoki na rzekę Regę,promenadę oraz park. Miejsce bardzo ciche i spokojne. Idealne pod każdą inwestycję: dom starców, placówkę leczniczą, warsztat, supermarket i wiele innych wg potrzeb klienta. Roczny podatek od nieruchomości ok.2900 zł. W okolicy sklepy, szkoła, dworzec PKP, PKS, banki. Cena podlega negocjacji

Masz pomysł, ale nie znalazłeś idealnego miejsca? Już nie musisz szukać- zadzwoń!!!!

Zapraszam na prezentację!!!!

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej