Chociwel

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
391449
Cena
525 000 PLN
Cena za m2
721,15 PLN
Powierzchnia
728 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku
Hala produkcyjna
Rok budowy
1980
Liczba pięter
1
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Chcesz otworzyć coś swojego, ale nie możesz znaleźć miejsca? Mam idealne rozwiązanie!!!

W ofercie budynek o powierzchni 728 m2 położony na działce o powierzchni 3266 m2 w Chociwlu.

Nieruchomość w bardzo dobrym stanie. Teren cały ogrodzony. W lokalu bardzo dużo pomieszczeń. Nieruchomość posiada zaplecze socjalne, pomieszczenia biurowe, toalety. Ogrzewanie z własnego pieca. Okna wymienione na PCV. Lokal z dużym potencjałem. Możliwość przystosowania na różnego typu działalności, według potrzeb klienta. Roczny podatek wynosi 5000 zł. Cena do negocjacji!!!

Nie czekaj zadzwoń!!!

Zapraszam na prezentację!!!!

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej