Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
380708
Cena
339 000 PLN
Cena za m2
5 107,73 PLN
Powierzchnia
66,37 m2
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1938
Piętro
1
Liczba pięter
3
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Na sprzedaż gotowy lokal pod gabinety stomatologiczne. Wystarczy doposażyć w sprzęty, są rozprowadzenia pod fotele dentystyczne. Możliwość przeznaczenia na inną nieuciążliwą działalność biurową lub usługową.

Lokal składa się z dwóch odrębnych gabinetów, recepcji, poczekalni, pokoju z zapl. socjalnym i szafkami, dwóch odrębnych toalet, dwóch schowków, korytarza.

Obecnie lokal jest przystosowany do prowadzenia dzielności stomatologicznej.

Opłaty stałe wynoszą ok. 240 zł plus prąd i gaz wg zużycia. Ogrzewanie i ciepła woda gazowe, z pieca 2-obiegowego.
W lokalu rozprowadzona jest instalacja alarmowa.

W otoczeniu: pełna infrastruktura miasta, lokale usługowe i mieszkalne, restauracje, sklepy, przystanki komunikacji miejskiej itd.

Polecam i zapraszam na prezentację.

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej