Bolesławiec

Bolesława Prusa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
387078
Cena
1 473 229,10 PLN
Cena za m2
12 991,42 PLN
Powierzchnia
113,40 m2
Przeznaczenie
Biurowe
Rodzaj budynku
Kamienica
Liczba pięter
3
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

*****Na sprzedaż lokal w centrum Bolesławca******

Ofertą sprzedaży jest lokal położony na parterze trzypiętrowej kamienicy usytuowany w ścisłym centrum Bolesławca, w obrębie Starego Miasta.

Lokal idealny pod inwestycję ze względu na swoje położenie - jedną z głównych ulic handlowych w mieście, będąca popularnym deptakiem zamkniętym dla ruchu samochodowego.

Nieruchomość przynosi stałe dochody z wynajmuu długoterinowego.
Podana kwota jest ceną netto.

Zapraszamy do kontaktu.

Parametry dodatkowe

  • Klimatyzacja: Tak

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej