Wołczkowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
RYZ21755
Cena
1 200 000 PLN
Cena za m2
400 PLN
Pow.działki
3 000 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego
Wydane warunki zabudowy
Tak
Droga dojazdowa
Utwardzona

Opis nieruchomości

Idealne działka pod przyszły dom dla każdego oznacza coś innego. Jeśli głównym kryterium jest cena to ta oferta zapewne nie spełni Twoich oczekiwań. Kiedy jednak na pierwszym miejscu stawiasz otoczenie w którym będziesz mieszkać to najprawdopodobniej urzeknie Cię ta działka. Sąsiedztwo lasu , nowe utwardzone drogi dojazdowe , cisza i spokój. Wewnętrzna droga dojazdowa zamknięta dla osób postronnych ( szlaban ). Prowadzi ona do 6 działek każda o dużym areale dzięki czemu brak jest tutaj zwartej zabudowy co daje poczucie swobody i komfortu.
Jeśli potrzebujesz jeszcze większej przestrzenni możesz kupić dwie sąsiadujące działki o łącznej powierzchni 6000 m2. Są to ostatnie dwie niezabudowane działki w tym miejscu.

Działka gotowa do budowy - zostały wydane warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny. Dostępne pełne uzbrojenie ( woda, prąd, gaz, kanalizacja sanitarna )

To wyjątkowe miejsce do zamieszkania i wypoczynku. Pobliski las idealnie nada się do spacerów i wycieczek rowerowych. Blisko do Jeziora Głębokiego - ok. 10 minut jazdy rowerem.
Aby w pełni poznać walory tej działki trzeba ją po prostu zobaczyć , poczuć piękno tego miejsca i panującą tu atmosferę.

Zapraszam na prezentację.

Kontakt

Marcin Wiśniewski

Marcin Wiśniewski

Telefon:
506180801
E-mail:
marcin@ryzo.pl
Numer licencji:
4224

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej