Wieńkowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
391901
Cena
84 000 PLN
Cena za m2
120 PLN
Pow.działki
700 m2
Przeznaczenie działki
Rzemieślnicza
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Tereny usług
Wysokość zabudowy
9
Kształt działki
Kwadrat
Droga dojazdowa
Asfaltowa

Opis nieruchomości

Do sprzedaży niezabudowana działka o pow. 700 m2 położonej w Wieńkowie przy drodze głównej. W planie zagospodarowania przestrzennego działka pod teren usług rzemiosła bez funkcji mieszkalnej. Maksymalna wysokość zabudowy do 9m od terenu do kalenicy. Wysokość jednej kondygnacji z poddaszem użytkowym. Dachy wysokie kryte dachówką, dwuspadowe, symetryczne o kalenicy równoległej do ulicy.
Media - woda, kanaliza, prąd, gaz w drodze przy działce. Obsługa komunikacyjna z drogi gminnej lokalnej.
Zapraszam na prezentację.

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej