Warzymice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
387490
Cena
2 671 000 PLN
Cena za m2
299,51 PLN
Pow.działki
8 918 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego
Aktualne pozwolenie na budowę
Tak
Droga dojazdowa
Utwardzona
Prąd
Tak
Woda
Tak

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjnie położoną nieruchomość położoną w Warzymicach, przeznaczoną na cele budowlane.
W skład oferowanej nieruchomości wchodzą trzy działki gruntu o łącznej powierzchni 8918 m2. Wszystkie położone są na wzgórzu, skąd rozprzestrzenia się widok na panoramę okolicy. Media przy drodze wewnętrznej prowadzonej do działek. Istnieje możliwość doprowadzenia mediów do nieruchomości przez właściciela.
Dla powyższych działek wydane zostało pozwolenie na budowę dotyczące budynku mieszkalnego, jak również dla budynków niemieszkalnych.
Zgodnie z zatwierdzonym planem zagospodarowania terenu nieruchomość może być wykorzystana także na cele usług agroturystycznych.
Z chęcią udzielimy dalszych informacji na temat oferowanej nieruchomości.

Zapraszamy na prezentację. Naprawdę warto.

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej