Szczecin

Warszewo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
403154
Cena
599 000 PLN
Cena za m2
998,33 PLN
Pow.działki
600 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Tereny zabudowy mieszkaniowej
Wydane warunki zabudowy
Tak
Procent możliwej zabudowy
30
Wysokość zabudowy
9.5
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Tak

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu działkę budowlaną na spokojnej i cichej ulicy na nowo powstałym osiedlu na Warszewie. Narożna działka o powierzchni 600m2, oddalona 200 metrów od lasu, jest idealnym miejscem do zamieszkania dla osób ceniących sobie bliskość natury. Wszystkie media są przy działce, z pozwoleniem na budowę do 30% zabudowy, 9,5 m wysokości. Istnieje możliwość zabudowy bliźniaczej. W cenie działki jest opcja wykorzystania gotowego projektu. Serdecznie zapraszam na prezentację.

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej