Szczecin

Warszewo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
397724
Cena
540 000 PLN
Cena za m2
900 PLN
Pow.działki
600 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Budownictwo jednorodzinne indywidualne
Wydane warunki zabudowy
Tak
Procent możliwej zabudowy
30
Wysokość zabudowy
9.5
Kształt działki
Prostokąt
Droga dojazdowa
Utwardzona
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Kanalizacja
Tak

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka narożna zlokalizowana na Warszewie. Kształt prostokątny, 20x30m. Cicha i spokojna okolica, blisko do lasu. Media przy działce, pozwolenie na 30% zabudowy oraz do 9,5m wysokości. Idealne położenie działki z południowo-zachodnim wystawieniem na ogród. Dodatkowo w cenie działki projekt domu do wykorzystania.

Kontakt

RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Telefon:
91 484 22 84
E-mail:
ryzo@ryzo.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej