Dołuje

ul. Tarpana w sąsiedztwie lasu

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
RYZ21627
Pow.działki
1 077 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Prąd
Tak
Woda
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Gaz
Tak
Kanalizacja
Tak
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Cena za m2
157,85 PLN
Cena
170 000 PLN

Opis nieruchomości

Działka w miejscowości Dołuje, która dynamicznie się rozwija i stała się dla wielu idealnym miejscem do życia. Zaledwie 150 m od oferowanej nieruchomości znajduje się las. Po drugiej stronie drogi dojazdowej mieści się staw który jest siedliskiem wielu gatunków roślin i zwierząt. Miejsce to pod nazwą " Ptasi zakątek " zostało zagospodarowane przez Gminę i pełni między innymi funkcję edukacyjną dla mieszkańców.

Dołuje to miejscowość oddalona zaledwie 9 km od centrum Szczecina. Szybki i dogodny dojazd samochodem do Szczecina, Wołczkowa, Bezrzecza oraz przejść granicznych w Kołbaskowie i Lubieszynie. Od stycznia 2015 r do Dołuj kursują nowe linie autobusowe. Linie dzienne ( 108 ,122 ,) oraz jedna nocna ( 536 ). Autobusem można dojechać między innymi do: Szczecin-Gumieńce, Mierzyn, Bezrzecze.


Dojazd do działki drogami utwardzonymi płytami. Wzdłuż drogi dojazdowej latarnie co wpływa nie tylko na wygodę użytkowania ale również na bezpieczeństwo.

Wszystkie media ( woda , prąd, gaz , kanalizacja ) w drodze bezpośrednio przy granicy działki.

Sąsiednie działki zabudowane domami wolno stojącymi. Kształt działki zbliżony do kwadratu z rękawem wjazdowym , dzięki czemu działka znajduje się w drugiej linii zabudowy od drogi.
Zgodnie z zapisami planu dopuszczalna powierzchnia zabudowy wynosi 15%, z dopuszczeniem realizacji obiektów typu garaż, budynek gospodarczy w wielkości do 10% terenu. Wysokość zabudowy 1,5 kondygnacji - 8 metrów do kalenicy.

Ze względu na:
- urokliwe położenie,
- wielkość działki,
- bliskość lasu,
- aktualny plan zagospodarowania,
- dostępne uzbrojenie w tym kanalizację,
- utwardzony i oświetlony dojazd,
jest to atrakcyjna propozycja warta zobaczenia.

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Długość działki (mb.): 30
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Szerokość działki (mb.): 33

Kontakt

Marcin Wiśniewski

Marcin Wiśniewski

Telefon:
506180801
Email:
marcin@ryzo.pl
Numer licencji:
4224

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pocztowa 27B/U1 ( wejście od Bolesława Śmiałego 14-14 D ) 70-361 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres ryzo@ryzo.pl… czytaj więcej